Mezarcılar Grubu
Forumdan Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz..!
Kulübün Yatırımı İle Alakalı B-815910
Mezarcılar Grubu
Forumdan Daha Fazla Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz..!
Kulübün Yatırımı İle Alakalı B-815910
Mezarcılar Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mezarcılar Grubu

İstiklal Spor Taraftar Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kulübün Yatırımı İle Alakalı

+2
Cem Akogul
Asi Ruh
6 posters
YazarMesaj
Asi Ruh

Asi Ruh

Kulübün Yatırımı İle Alakalı Empty
MesajKonu: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 10:32 pm

Biliyoruz ki yakın bir zaman önce kulubün bahçesinde lokal olarak geçen bir prefabrik yapı oluştu.İyi olmuş güzel olmuş iyi bir yatırım olduğunu ilk anda düşünmedi değilim ama sonradan buraya verilen aktarılan parayı futbolcu transferine yatırıp gelecek sezonun kadrosunu adam akıllı oluşturmak daha bir mantıklı geliyor bana (kendi düşüncem tabi)? Yani ben olsaydım önce yükselmeyi hedeflerdim ama maalesef kapalı gözlüklerle düşünen yöneticiler bunu düşünmüş müdür o da çok düşündürücü bir nokta.
Cem Akogul

Cem Akogul

MesajKonu: Geri: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 10:53 pm

Gercekten Süper Bi Noktaya Parmak Bastın Kapalı Gözlükleri Cıkarmaları Lazımdı Artık İş İşten Geçti Ama Biz Mücadelemizi Vericez Bu Takım Bu Sene S.. S.. Şampiyon..!
Twisted Evil
neco pasa

neco pasa

MesajKonu: Geri: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 5:05 pm

arkadaşlar temeli saglam tutmak lazımm kii yıkılmasınnn herşey gelir çok ii olucakkk gelir oldukça transferde olucak olmazsaa karşılarında zaten bizi bulacaklar
Serkan Marmara

Serkan Marmara

MesajKonu: Geri: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 2:17 pm

Yönetim Yaptıysa Bi Bildikleri Vardır Ama İnşlh İşe Yarar Akışına Bırakalım Görelim..!
Halil Can

Halil Can

MesajKonu: Geri: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 2:27 pm

Asi Ruh demiş ki:
Biliyoruz ki yakın bir zaman önce kulubün bahçesinde lokal olarak geçen bir prefabrik yapı oluştu.İyi olmuş güzel olmuş iyi bir yatırım olduğunu ilk anda düşünmedi değilim ama sonradan buraya verilen aktarılan parayı futbolcu transferine yatırıp gelecek sezonun kadrosunu adam akıllı oluşturmak daha bir mantıklı geliyor bana (kendi düşüncem tabi)? Yani ben olsaydım önce yükselmeyi hedeflerdim ama maalesef kapalı gözlüklerle düşünen yöneticiler bunu düşünmüş müdür o da çok düşündürücü bir nokta.

Yazının Her Şeyiyle Seni Destekliyorum
AlemdeÇARŞI

AlemdeÇARŞI

MesajKonu: Geri: Kulübün Yatırımı İle Alakalı   Kulübün Yatırımı İle Alakalı EmptyPtsi Mayıs 18, 2009 12:02 am

Tesisleşelim arkadaşlar başarı gelcektir merak etmeyin Wink Yavaş yavaş herşey
http://www.forzabesiktas.com

Kulübün Yatırımı İle Alakalı
1 sayfadaki 1 sayfası